MEAN WELL GSM60B15-P1J
Kód: GSM60B15-P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 15VDC; 4A; Výv: 5,5/2,1; 60W; 80÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.33 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 88,5%
Délka výstupní šňůry: 1m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 4A
Napájecí napětí: 120...370V DC, 80...264V AC
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -30...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125x50x31,5mm
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 15V DC
Max. výstupní proud: 4A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 60W
Napájecí napětí: 120...370V DC
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1m
Vnější rozměry: 125x50x31,5mm
Pracovní teplota: -30...60°C
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 88,5%