MEAN WELL GSM36B18-P1J
Kód: GSM36B18-P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 18VDC; 2A; Výv: 5,5/2,1; 36W; 80÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.23 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 87%
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 2A
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -25...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 79x54x33mm
Výkon: 36W
Výstupní napětí: 18V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 18V DC
Max. výstupní proud: 2A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 36W
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Vnější rozměry: 79x54x33mm
Provedení konektoru: přímý
Pracovní teplota: -25...60°C
Účinnost: 87%