MEAN WELL GSM18B09-P1J
Artikelnummer: GSM18B09-P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: CC-Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.2 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 84%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 2A
Napájecí napětí: 80...264V AC, 113...370V DC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -25...60°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 79x54x33mm
Výkon: 18W
Výstupní napětí: 9V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 2A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 18W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 79x54x33mm
Pracovní teplota: -25...60°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 84%
Polarizace: plus uprostřed
Napájecí napětí: 113...370V DC
Použití: lékařské aplikace
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 9V DC