MEAN WELL GC30B-6P1J
Kód: GC30B-6P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (8 ks)
Můžeme doručit do:
Nabíječka: pro akumulátorové baterie; 1,04A; 28,6VDC; 30W; 80%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Nabíječky
Záruka: 24
Hmotnost: 0.3 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 80%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné, Li-FePO4, GEL (gelový)
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. nabíjecí proud: 1,04A
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 30W
Výstupní napětí: 28,6V DC
Druh akumulátoru: Li-FePO4
Max. nabíjecí proud: 1,04A
Výkon: 30W
Účinnost: 80%
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výstupní napětí: 28,6V DC