MEAN WELL GC160A12-AD1
Kód: GC160A12-AD1
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Nabíječka: pro akumulátorové baterie; kyselino-olověné; 10A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Nabíječky
Záruka: 24
Hmotnost: 0.75 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 89%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné
Druh vývodu: ANDERSON
Max. nabíjecí proud: 10A
Nabíjené kapacity: 60...160Ah
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Použití: akumulátor 12V
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výstupní napětí: 13,6V DC
Max. nabíjecí proud: 10A
Výstupní napětí: 13,6V DC
Druh vývodu: ANDERSON
Účinnost: 89%
Použití: akumulátor 12V