MEAN WELL ERPF-400-24
Kód: ERPF-400-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 400W; 24VDC; 16,7A; 90÷264VAC; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 1.16 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 90%
Výstupní proud: 16,7A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na stěnu
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Odolnost vůči: působení atmosférických vlivů
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...60°C
Režimy práce: napěťový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 21,6...26,4V DC
Řada výrobce: ERPF-400
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 220,4x130x48mm
Výkon: 0,4kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 0,4kW
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 16,7A
Napájecí napětí: 127...370V DC
Vnější rozměry: 220,4x130x48mm
Řada výrobce: ERPF-400
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -30...60°C
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Účinnost: 90%