MEAN WELL ERDN40-48
Kód: ERDN40-48
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Redundancy module; 48VDC; 40A; -40÷80°C; 36÷60VDC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.28 kg
Dostupnost: Na dotaz
Výstupní proud: 40A
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 36...60V DC
Pracovní teplota: -40...80°C
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecího zařízení: redundancy module
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 40A
Pracovní teplota: -40...80°C