MEAN WELL ERDN40-12
Kód: ERDN40-12
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Redundancy module; 12VDC; 40A; -40÷80°C; 9÷14VDC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.29 kg
Dostupnost: Na dotaz
Výstupní proud: 40A
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 9...14V DC
Pracovní teplota: -40...80°C
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecího zařízení: redundancy module
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 40A
Pracovní teplota: -40...80°C