MEAN WELL ENC-120-12
Kód: ENC-120-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Nabíječka: pro akumulátorové baterie; 8A; 30÷80Ah; 13,8VDC; 89%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Nabíječky
Záruka: 24
Hmotnost: 0.97 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 89%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné, Li-FePO4, Li-Ion, GEL (gelový)
Druh vývodu: šroubová svorka
Max. nabíjecí proud: 8A
Nabíjené kapacity: 30...80Ah
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Použití: akumulátor 12V
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výstupní napětí: 13,8V DC
Druh akumulátoru: Li-Ion
Max. nabíjecí proud: 8A
Nabíjené kapacity: 30...80Ah
Výstupní napětí: 13,8V DC
Účinnost: 89%
Použití: akumulátor 12V