MEAN WELL ELG-300-12A
Kód: ELG-300-12A
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 264W; 12VDC; 11÷22A; 100÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 1.44 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 91%
Výstupní proud: 11...22A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, nastavení výstupního proudu a napětí
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče PE L N
Napájecí napětí: 142...431V DC, 100...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 10...12V DC
Řada výrobce: ELG A
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 246x77x39,5mm
Výkon: 264W
Výstupní napětí: 12V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 264W
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 11...22A
Napájecí napětí: 142...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 246x77x39,5mm
Řada výrobce: ELG A
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...85°C
Délka vývodů: 0,3m
Počet výstupů: 1
Účinnost: 91%