MEAN WELL ELG-240-C700DA-3Y
Kód: ELG-240-C700DA-3Y
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; DALI; 240,1W; 172÷343VDC; 700mA; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu