MEAN WELL ELG-150-C2100AB3Y
Kód: ELG-150-C2100AB3Y
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 150W; 36÷72VDC; 2,1A; 100÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu