MEAN WELL ELG-150-48A
Kód: ELG-150-48A
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 150W; 48VDC; 1,56÷3,13A; 100÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu