MEAN WELL ELG-100-C1400AB3Y
Kód: ELG-100-C1400AB3Y
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 100W; 35÷72VDC; 1,4A; 100÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu