LVSUN AC/DC-LV15/2.4
Artikelnummer: AC/DC-LV15/2.4
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DC / DC-Transformatore
Garantie: 24
Gewicht: 0.22 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 82,7%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Konektory pro stát: Evropa
Max. výstupní proud: 2,4A
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -35...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 80x44x44mm
Výkon: 36W
Výstupní napětí: 15V DC
Konektory pro stát: Evropa
Napájecí napětí: 100...240V AC
Vnější rozměry: 80x44x44mm
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 2,4A
Účinnost: 82,7%
Polarizace: plus uprostřed
Druh vývodu: 5,5/2,1
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Režimy práce: napěťový zdroj
Ochrana: protizkratové SCP
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Výkon: 36W
Pracovní teplota: -35...60°C