LVSUN AC/DC-LV12/0.5
Kód: AC/DC-LV12/0.5
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; síťový,zásuvkový; 12VDC; 0,5A; 6W; 82,7%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zásuvkové napájecí zdroje - adaptéry
Záruka: 24
Hmotnost: 0.1 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 82,7%
Délka výstupní šňůry: 1,26m
Druh napájecí zdroje: zásuvkový, síťový
Druh vývodu: 5,5/2,1
Konektory pro stát: Evropa
Max. výstupní proud: 0,5A
Napájecí napětí: 100...240V AC
Ochrana: protizkratové SCP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -35...60°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 67x44x44mm
Výkon: 6W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Výstupní napětí: 12V DC
Max. výstupní proud: 0,5A
Výkon: 6W
Druh vývodu: 5,5/2,1
Vnější rozměry: 67x44x44mm
Napájecí napětí: 100...240V AC
Ochrana: protizkratové SCP
Délka výstupní šňůry: 1,26m
Účinnost: 82,7%
Provedení konektoru: přímý
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -35...60°C