Lunatone 24166012-24HS
Kód: 24166012-24HSDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 24VDC; 300mA; IP20; 98x17,5x56mmZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 0,3A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Použití: | LED |
| Režimy práce: | napěťový zdroj |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 98x17,5x56mm |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| Výstupní proud: | 0,3A |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Vnější rozměry: | 98x17,5x56mm |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Režimy práce: | napěťový zdroj |
| Položka byla vyprodána… | |




