Lunatone 24138215-30
Kód: 24138215-30Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: kontrolér DALI; LED; DALI,DALI 2; IP20Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | pružinové svorky |
| Použití: | LED |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | kontrolér DALI |
| Vnější rozměry: | 59x33x15mm |
| Komunikační protokol: | DALI, DALI 2 |
| Typ napájecí zdroje: | kontrolér DALI |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Vnější rozměry: | 59x33x15mm |
| Elektrické připojení: | pružinové svorky |
| Komunikační protokol: | DALI 2 |
| Položka byla vyprodána… | |




