Lunatone 24033444
Kód: 24033444Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 5,3W; IP20; 98x17,5x56mmZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Použití: | LED |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 98x17,5x56mm |
| Výkon: | 5,3W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 5,3W |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Vnější rozměry: | 98x17,5x56mm |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Položka byla vyprodána… | |




