LOVATO ELECTRIC PSL112024
Kód: PSL112024
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 120W; 24VDC; 5A; 90÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 0.97 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 86%
Výstupní proud: 5A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 90...264V AC, 210...375V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...71°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 64x124,5x123,6mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 210...375V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...71°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 86%
Výkon: 0,12kW