LED pásek 24V 7,2W/m 2835 120LED/m 6mm 6500K IP20 "zmijovka" ZIGZAG
Kód: 55613SDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED technologie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.032 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
| Barevné provedení: | Bílá |
| Rozměr šířka: | 6 mm |
| Teplota chromatičnosti: | 6500 K |
| Návin: | 5 m |
| Počet LED na m: | 120 |
| Napětí na vstupu: | 24 |
| Příkon / m: | 7,2 W |
| Stupeň krytí IP: | 20 |
| Lze formátovat - desky: | Ne |
| Lze formátovat - profily: | Ne |



.jpg?68d3d670)
