LED pásek 24V 18W/m 5050 60LED/m RGBW+WW (2700-6500K) IP55
Kód: 54539WWDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky RGB (W) |
|---|---|
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Barevné provedení: | RGBWW |
| Rozměr šířka: | 12 mm |
| Návin: | 5 m |
| Počet LED na m: | 60 |
| Napětí na vstupu: | 24 |
| Provozní napětí: | 24 V |
| Příkon / m: | 18 W |
| Způsob napájení U/I: | U |
| Stupeň krytí IP: | 55 |
| Lze formátovat - desky: | Ne |
| Lze formátovat - profily: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |




