LED pásek 12V boční 4,8W 3014 60LED 8mm 6000K IP55
Kód: 51301Detailní popis produktu
| Parametry | |
| Kód | 51301 |
| Napětí | 12 V |
| Barva | 6500 K |
| Příkon / 1m | 4,8 W |
| CRI | >70 |
| Krytí | IP55 |
| # LED / 1 m | 60 |
| Typ LED | SMD 3014 |
| Šíře | 8 mm |
| Světelný tok / m | 300 lm / m |
| Balení | 5 m |
| Záruka | 3 roky |
| Životnost | 35.000 hod |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky boční |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.008 kg |
| EAN: | 8596032018141 |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Barevné provedení: | Bílá |
| Návin: | 5 m |
| Počet LED na m: | 60 |
| Provozní napětí: | 12 |
| Příkon / m: | 4,2 W |
| Stupeň krytí IP: | 55 |
| Lze formátovat - desky: | Ne |
| Lze formátovat - profily: | Ne |
| Balení: | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |




