LED Bar DE-LB2 24V 10,00W 7000K IP65 930x17mm
Kód: 581102Související produkty
Detailní popis produktu
Vysoce účinné LED Bary pro lightboxy
Pevný LED bar osazený vysoce účinnými čipy 2835 SMD, navržený pro projekty vyžadující stabilní kvalitu, dlouhou životnost a nízký úbytek svítivosti. LED bar je zkonstruován s ohledem na jednoduchou instalaci a optimální světelný výkon. Díky osazení speciálními optickými čočkami nabízí tento model sekundární distribuci světla, který zaručuje dokonale rovnoměrné nasvícení.
Klíčové vlastnosti LED Barů
- Vysoká efektivita: Rovnoměrné světlo bez stínů.
- Široké uplatnění: Ideální pro světelné panely (lightboxy).
LED bar umožňuje maximální flexibilitu - lištu lze stříhat po každé jednotlivé diodě přesně podle potřeb daného projektu. Je určena především pro interiérové použití, případně do bezpečně uzavřených a suchých reklamních panelů.
Specifikace
- Napětí: 12/24 VDC
- Příkon: 10 W/ks
- Maximální počet lišt v řadě: 10 ks
- Barva: 7000 K
- Světelný tok: 950 lm/m
- Provozní teplota: -25°C až +60°C
- Skladovací teplota: -25°C až +70°C
- Krytí: IP65
- Aplikace do hloubky: 60-120 mm
- Nejlepší světelné výsledky v hloubce: 80-100 mm
- Záruka: 3 roky (nebo 13 000 hodin)
- Stmívatelné: Ano
- Dělitelnost: po jednotlivých lištách
- Úhel: 160°
- Vzdálenost mezi středy: 150 mm
- Rozměry: 930 × 17 mm
Doporučené rozložení LED modulů
| Hloubka | Osová rozteč | lm/m² |
|---|---|---|
| 60 mm | 100 mm | 9500 |
| 70 mm | 120 mm | 7915 |
| 80 mm | 140 mm | 6785 |
| 90 mm | 150 mm | 6333 |
| 100 mm | 150 mm | 6333 |
| 110 mm | 150 mm | 6333 |
| 120 mm | 150 mm | 6333 |
Poznámka: Doporučené rozteče platí pro opálové plexiskla LT 30%.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED Bary |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.016 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
| Barevné provedení: | Bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 7000 K |
| Počet LED: | 10 ks |
| Počet modulů v řetězu: | 24 ks |
| Světelný tok: | 950 lm |
| Příkon / ks: | 10 W |
| Stupeň krytí IP: | 65 |
| Délka záruky v měsících: | 24 |
| Lze formátovat - desky: | Ne |
| Lze formátovat - profily: | Ne |




