Kontakt (CZ)

DENCOP LIGHTING spol. s r.o.
Odkaz na OR

Tečovská 1122
763 02 Zlín - Malenovice
Česká republika

  • Telefon: +420 571 894 000
  • Fax: +420 571 894 009
  • E-mail pro maloobchodní zákazníky: eshop@dencop.cz 
  • E-mail pro velkoobchodní zákazníky: obchod@dencop.cz 

Informace o objednávkách z eshopu: +420 571 894 025

Provozní doba:
obchodní oddělení: Po-Pá 8:00-16:30
sklad: Po-Čt 7:30-16:00, Pá 7:30-15:30

IČ: 25566130
DIČ: CZ25566130

Banka: Komerční banka Zlín
Číslo účtu: 27-3958200207/0100

Upozornění: Nepřijímáme platební karty.

 

VEDENÍ SPOLEČNOSTI  
   
Jednatel společnosti
Milan Gregůrek
Tel.: 571 894 010
E-mail: director@dencop.cz
Sekretariát

Tel.: 571 894 011
Mobil: 731 584 287
E-mail: 
   
OBCHODNÍ ODDĚLENÍ PRO ČR  
   
Obchodní ředitel – tuzemsko
Ing. Jakub Gregůrek
Tel.: 571 894 021
Mobil: 608 420 807
E-mail: jgregurek@dencop.cz
Stavebnictví & architektura – ředitel divize
Bc. Patrik Buček, MSc.
Tel.: 571 894 035
Mobil: 737 259 819
E-mail: patrik.bucek@dencop.cz
   
Obchodní manažer – tuzemsko
Roman Kula
Tel.: 571 894 024
E-mail: rkula@dencop.cz
Obchodní manažer - stavebnictví
Michal Smelik
Mobil: 604 841 870
E-mail: michal.smelik@dencop.cz
   
Technický ředitel
Petr Bibr
Tel.: 571 894 020
Mobil: 737 259 809
E-mail: petr@dencop.cz
Obchodní manažer - tuzemsko
Michal Brida
Tel.: 571 894 022
Mobil: 777 362 352
E-mail: michal.brida@dencop.cz
   
LED technologie & on-line systémy
Ing. Vlastimil Urban
Tel.: 571 894 025
Mobil: 773 747 809
E-mail: vurban@dencop.cz
Obchodní manažerka - výstavnictví
Anna Šobáňová
Tel.: 571 894 026
Mobil: 777 362 350
E-mail: anna.sobanova@dencop.cz
   
EXPORTNÍ ODDĚLENÍ  
   

Vedoucí zahraničního obchodu a nákupu
Ing. Tadeáš Gregůrek
Tel.: 571 894 011
E-mail: tgregurek@dencop.cz

 
   
Export Sales Manager EN
Ing. Radovan Ciesar
Tel.: 571 894 040
Mobil: 731 416 123
E-mail: rciesar@dencop.cz

Export Sales Manager DE

Tel.: 571 894 042
Mobil: 774 759 821
E-mail: lenka.ucnova@dencop.cz

   
Export Sales Manager RU
Maryna Hapeyeva
Tel.: 571 894 043
Mobil: 603 314 475
E-mail: maryna.hapeyeva@dencop.cz
Purchasing EN
Robert Major
Tel.: 571 894 050
Mobil: 739 030 939
E-mail: rmajor@dencop.cz
   
Logistika
Erich Man
Tel.: 571 894 044
E-mail: eman@dencop.cz
Celní deklarace
Eva Ondruchová
Tel.: 571 894 052
E-mail: eondruchova@dencop.cz
   
SERVIS  
   
Ladislav Šmigura
Mobil: 774 759 828
E-mail: servis@dencop.cz
 
   
ÚČETNÍ ODDĚLENÍ  
   
Hlavní účetní
Ing. Jana Stuchlíková
Tel.: 571 894 060
E-mail: jana@dencop.cz
Fakturace
Drahomíra Vymyslická
Tel.: 571 894 062
E-mail: ucetni@dencop.cz
   
Pokladna
Markéta Marečková
Tel.: 571 894 061
E-mail: mmareckova@dencop.cz
Administrativní pracovnice
Blanka Máčalová
Tel.: 571 894 063
Mobil: 774 759 826
E-mail: doprava@dencop.cz
   
MARKETING  
   
Bc. Jaroslav Novák
Tel.: 571 894 012
Mobil: 774 759 827
E-mail: marketing@dencop.cz
 
 

 

 

DENCOP LIGHTING spol. s r.o. – pobočka Praha

Chrášťany 140
252 19 Rudná u Prahy
Česká republika

Provozní doba: Po-Pá  7:30-16:00 (11:30-12:00 polední pauza)

 

Vedoucí pobočky
Karel Jiříků
Tel.: 571 894 090
Mobil: 737 259 804
E-mail: praha@dencop.cz
 
   
Skladník
Miloslav Klus
Tel.: 571 894 090
Mobil: 739 655 498

Skladník
Václav Kotlář
Tel.: 571 894 090
Mobil: 737 259 803

 

 

DENCOP LIGHTING Slovakia s.r.o.

Bratislavská 533
900 46 Most pri Bratislave
Slovenská republika

Provozní doba: Po-Pá 8:00-16:30

 

Ředitel
Ing. Viera Szilvásiová
Mobil: 00421 905 788 163
E-mail: riaditel@dencop.sk
 
   
Obchodní manažer
Mgr. Michal Ležovič
Mobil: 00421 908 790 122
E-mail: obchod@dencop.sk
Obchodní manažer
Mgr. Vladimír Bittner
Mobil: 00421 908 790 122
E-mail: obchod@dencop.sk

 

 

Zpět