INVENTRONICS EUM-100S150DG
Kód: EUM-100S150DG
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 100W; 34÷95V; 1050÷1500mA; 90÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 0.62 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 93%
Výstupní proud: 1,05...1,5A
Druh napájecí zdroje: LED
Napájecí napětí: 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pracovní teplota: -40...90°C
Režimy práce: proudový zdroj
Stupeň krytí: IP67, IP66
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: řízení stmívání
Vnější rozměry: 131x60x36,5mm
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 34...95V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 34...95V
Výstupní proud: 1,05...1,5A
Napájecí napětí: 90...305V AC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 131x60x36,5mm
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...90°C
Počet výstupů: 1
Účinnost: 93%