INVENTRONICS EUD-600S210DV
Kód: EUD-600S210DV
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 600W; 143÷357V; 168÷2100mA; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 3.52 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 168...2100mA
Druh napájecí zdroje: LED
Napájecí napětí: 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pracovní teplota: -40...75°C
Režimy práce: proudový zdroj
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: řízení stmívání
Vnější rozměry: 275x144x48,5mm
Výkon: 600W
Výstupní napětí: 143...357V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 600W
Výstupní napětí: 143...357V
Výstupní proud: 168...2100mA
Napájecí napětí: 90...305V AC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 275x144x48,5mm
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...75°C
Počet výstupů: 1
Účinnost: 94%