INVENTRONICS EUC-075S035DV
Kód: EUC-075S035DV
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 75W; 107÷214V; 350mA; 90÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 0.73 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 90%
Výstupní proud: 0,35A
Druh napájecí zdroje: LED
Napájecí napětí: 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pracovní teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: řízení stmívání
Vnější rozměry: 150x67,5x36,5mm
Výkon: 75W
Výstupní napětí: 107...214V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 75W
Výstupní napětí: 107...214V
Výstupní proud: 0,35A
Napájecí napětí: 90...305V AC
Stupeň krytí: IP67
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Počet výstupů: 1
Účinnost: 90%