INVENTRONICS 6977770438613
Kód: 6977770438613Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 60W; 360mA; 198÷264VAC; IP67; OT FITZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 0,36A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Napájecí napětí: | 198...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | LED |
| Pracovní teplota: | -40...50°C |
| Řada výrobce: | OT FIT |
| Stupeň krytí: | IP67 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 60W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 60W |
| Výstupní proud: | 0,36A |
| Napájecí napětí: | 198...264V AC |
| Stupeň krytí: | IP67 |
| Řada výrobce: | OT FIT |
| Pracovní teplota: | -40...50°C |
| Počet výstupů: | 1 |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)
