INVENTRONICS 6977770438422
Kód: 6977770438422Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 130W; 5,37A; 198÷264VAC; 176÷276VDCZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 5,37A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Napájecí napětí: | 198...264V AC, 176...276V DC |
| Použití: | LED |
| Pracovní teplota: | -30...55°C |
| Řada výrobce: | OT |
| Stupeň krytí: | IP66 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 130W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 130W |
| Výstupní proud: | 5,37A |
| Napájecí napětí: | 198...264V AC |
| Stupeň krytí: | IP66 |
| Řada výrobce: | OT |
| Pracovní teplota: | -30...55°C |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)
