INVENTRONICS 6977770438385
Kód: 6977770438385Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 60W; 2,48A; IP66; OTZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 2,48A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Použití: | LED |
| Řada výrobce: | OT |
| Stupeň krytí: | IP66 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 60W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 60W |
| Výstupní proud: | 2,48A |
| Stupeň krytí: | IP66 |
| Řada výrobce: | OT |
| Položka byla vyprodána… | |




