INVENTRONICS 6977770436701
Kód: 6977770436701Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 90W; 54÷240VDC; 700mA; 198÷264VACZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 93% |
| Výstupní proud: | 0,7A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Napájecí napětí: | 198...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | LED |
| Pracovní teplota: | -25...50°C |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 90W |
| Výstupní napětí: | 54...240V DC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 90W |
| Výstupní napětí: | 54...240V DC |
| Výstupní proud: | 0,7A |
| Napájecí napětí: | 198...264V AC |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Pracovní teplota: | -25...50°C |
| Počet výstupů: | 1 |
| Účinnost: | 93% |



.jpg?68d3d670)
