INVENTRONICS 6977770431881
Kód: 6977770431881Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 50W; 198÷264VAC; IP20; -20÷45°CZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | Push-in |
| Napájecí napětí: | 198...264V AC |
| Použití: | LED |
| Pracovní teplota: | -20...45°C |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 50W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Pracovní teplota: | -20...45°C |
| Výkon: | 50W |
| Napájecí napětí: | 198...264V AC |
| Elektrické připojení: | Push-in |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)
