INVENTRONICS 6977078993401
Kód: 6977078993401Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 54W; 1,4A; IP20; OUT: 1Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 1,4A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | LED |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 54W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní proud: | 1,4A |
| Výkon: | 54W |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)
