INVENTRONICS 6937186161970
Kód: 6937186161970Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 250W; 10,41A; IP20Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 10,41A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Použití: | LED |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,25kW |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Výstupní proud: | 10,41A |
| Výkon: | 0,25kW |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)
