INVENTRONICS 6937186115010
Kód: 6937186115010Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 250W; 10,33A; IP67; CV; OUT: 1Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.39 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 10,33A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | LED |
| Režimy práce: | napěťový zdroj |
| Řada výrobce: | CV |
| Stupeň krytí: | IP67 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,25kW |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výstupní proud: | 10,33A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výkon: | 0,25kW |
| Řada výrobce: | CV |
| Stupeň krytí: | IP67 |
| Režimy práce: | napěťový zdroj |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)
