INVENTRONICS 6937186114990
Kód: 6937186114990Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 130W; 5,37AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Výstupní proud: | 5,37A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Použití: | LED |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 130W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 130W |
| Výstupní proud: | 5,37A |



.jpg?68d3d670)
