INVENTRONICS 6937186114938
Kód: 6937186114938Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 40W; 198÷264VAC; 176÷250VDC; IP66; CVZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Napájecí napětí: | 198...264V AC, 176...250V DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | LED |
| Pracovní teplota: | -30...55°C |
| Řada výrobce: | CV |
| Stupeň krytí: | IP66 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 40W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 40W |
| Napájecí napětí: | 198...264V AC |
| Stupeň krytí: | IP66 |
| Řada výrobce: | CV |
| Pracovní teplota: | -30...55°C |
| Počet výstupů: | 1 |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)
