INVENTRONICS 6937186114914
Kód: 6937186114914Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 20W; 826mAZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 826mA |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Použití: | LED |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 20W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výstupní proud: | 826mA |
| Výkon: | 20W |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)
