INVENTRONICS 6937186103741
Kód: 6937186103741Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 27W; 700mA; IP20; OUT: 1Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Výstupní proud: | 0,7A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | LED |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 27W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 27W |
| Výstupní proud: | 0,7A |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Počet výstupů: | 1 |



.jpg?68d3d670)
