INVENTRONICS 6937186100443
Kód: 6937186100443Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 100W; 750mA; 198÷264VAC; 176÷276VDCZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 0,75A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Napájecí napětí: | 198...264V AC, 176...276V DC |
| Použití: | LED |
| Pracovní teplota: | -25...50°C |
| Řada výrobce: | OT FIT |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,1kW |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 0,1kW |
| Výstupní proud: | 0,75A |
| Napájecí napětí: | 198...264V AC |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Pracovní teplota: | -25...50°C |
| Řada výrobce: | OT FIT |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)
