Hliníkový kompozitní panel - ACPas Bond A2 0,5 4x1500x3050mm stříbrná9006/bílá9003
Kód: 024306PSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stavebnictví |
|---|---|
| Hmotnost: | 41 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
| Barva 1. strany: | Stříbrná |
| RAL 1. strany: | RAL ~9006 |
| Barva 2. strany: | Bílá |
| RAL 2. strany: | RAL ~9003 |
| Rozměr šířka: | 1500 mm |
| Rozměr délka: | 3050 mm |
| Rozměr výška: | 4 mm |
| Hořlavost: | A2 - nehořlavý |
| Typ jádra: | A2 minerální |
| Typ laku: | PE |
| Tloušťka hliníku: | 0,5 mm |
| Krycí fólie: | Z obou stran |
| Lze formátovat - desky: | Ano |
| Lze formátovat - profily: | Ne |




