Hliníkový Kompozitní Panel - ACP Bond 0,3 3x1220x3050mm zlaté zrcadlo/bílá9003
Kód: 363780Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deskové materiály |
|---|---|
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Barva 1. strany: | Zrcadlová zlatá |
| Barva 2. strany: | Bílá |
| RAL 2. strany: | RAL ~9003 |
| Rozměr šířka: | 1220 mm |
| Rozměr délka: | 3050 mm |
| Rozměr výška: | 3 mm |
| Typ jádra: | LDPE |
| Typ laku: | PES |
| Tloušťka hliníku: | 0,3 mm |
| Krycí fólie: | Z obou stran |
| Lze formátovat - desky: | Ano |
| Lze formátovat - profily: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |




