GEMBIRD TAUC2A2CPD10001BK
Kód: TAUC2A2CPD10001BK
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 5VDC,; 5A; 100W; 110÷240VAC; 0÷40°C; černá
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.32 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Barva: černá
Délka napájecího kabelu: 1,5m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vývodu: USB C zásuvka x2, USB A zásuvka x2
Konektory pro stát: Evropa
Max. výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 110...240V AC
Ochrana: protizkratové SCP, před přetížením OPP
Pracovní teplota: 0...40°C
Režimy práce: power delivery
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 43x37x102mm
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 12V DC, 5V DC, 15V DC, 9V DC, 20V DC
Technologie: GaN
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 20V DC
Max. výstupní proud: 5A
Druh vývodu: USB C zásuvka x2
Výkon: 0,1kW
Napájecí napětí: 110...240V AC
Druh napájecí zdroje: síťový
Vnější rozměry: 43x37x102mm
Pracovní teplota: 0...40°C