FOSE MPF-100B-12
Kód: MPF-100B-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED,pro vnější prostředí; 100W; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 0.19 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 93%
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh napájecí zdroje: LED
Max. výstupní proud: 8,3A
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP
Použití: LED, pro vnější prostředí
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 150x26x20mm
Vstupní napětí: 100...264V
Výkon: 0,1kW
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: pro vnější prostředí
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 0,1kW
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 150x26x20mm
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 93%
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Max. výstupní proud: 8,3A