Everpower EPA1210L
Kód: EPA1210LDetailní popis produktu
Nabíječka: pro akumulátorové baterie; AGM,Li-FePO4; 10AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Druh akumulátoru: | Li-FePO4, AGM |
| Druh vývodu: | krokodýlek |
| Konektory pro stát: | Evropa |
| Max. nabíjecí proud: | 10A |
| Napájecí napětí: | 220...240V AC |
| Ochrana: | protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením |
| Použití: | akumulátor 12V |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Max. nabíjecí proud: | 10A |
| Konektory pro stát: | Evropa |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Napájecí napětí: | 220...240V AC |
| Druh vývodu: | krokodýlek |
| Druh akumulátoru: | Li-FePO4 |
| Použití: | akumulátor 12V |




