Everpower EPA1205L
Kód: EPA1205LDetailní popis produktu
Nabíječka: mikroprocesorová; Výv: izolovaný krokodýlekZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Druh akumulátoru: | kyselino-olověné, Li-FePO4, AGM, GEL (gelový) |
| Druh vývodu: | izolovaný krokodýlek |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením |
| Použití: | akumulátor 12V, nabíjení akupaků LiFePO4 14,4V |
| Signalizace: | LCD displej |
| Typ nabíječky: | mikroprocesorová |
| Typ nabíječky: | mikroprocesorová |
| Druh akumulátoru: | Li-FePO4 |
| Signalizace: | LCD displej |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Druh vývodu: | izolovaný krokodýlek |
| Použití: | nabíjení akupaků LiFePO4 14,4V |




