ESPE LNF-15024
Kód: LNF-15024
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 150W; 24VDC; 6,25A; 220÷240VAC; IP20
Detailní informace
Detailní popis produktu