ESPE LNF-15012
Kód: LNF-15012
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 150W; 12VDC; 12,5A; 220÷240VAC; IP20
Detailní informace
Detailní popis produktu