ESPE LNF-10012
Kód: LNF-10012
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 100W; 12VDC; 8,33A; 220÷240VAC; IP20
Detailní informace
Detailní popis produktu